top of page

Aktywy żel

Depositphotos_71253703_XL_edited.jpg
SEPTONIC 9 o_edited.png

SEPTONIC Aktywny Żel to nie tylko produkt, ale rozwiązanie, które usuwa uciążliwe zapachy, zostawiając po sobie orzeźwiający zapach cytrusów. Jednocześnie skutecznie oczyszcza, zapobiegając osadzaniu się kamienia na powierzchniach. To niezastąpione wsparcie w utrzymaniu czystości w muszlach WC, wannach, prysznicach, umywalkach i armaturze łazienkowej.

Nie to jednak wszystko! SEPTONIC Aktywny Żel nie tylko czyści, ale także nadaje trwały blask czyszczonym powierzchniom, gwarantując długotrwałą ochronę i utrzymanie sprawności odpływu. Jego aktywne składniki skutecznie przeciwdziałają zatykaniu się, zapewniając nieprzerwane działanie.

Jeszcze lepsze rezultaty osiągniesz, stosując jednocześnie Aktywny Żel oraz proszek SEPTONIC – Aktywator w konserwacji szamba.

SEPTONIC Aktywny Żel to nie tylko ochrona przed zanieczyszczeniem, ale także troska o środowisko. Bezpieczny skład sprawia, że naturalnie rozkłada się w środowisku, nie szkodząc zdrowiu ani przyrodzie.

W celu osiągnięcia trwałych rezultatów środka należy używać w każdym tygodniu. Należy nacisnąć na dwa chropowate miejsca na nakrętce i następnie przekręcić ją.

W przypadku WC, należy rozprowadzić żel pod górną krawędzią muszli i pozostawić na 15 minut, a następnie spłukać. W przypadku dużych zabrudzeń lub osadu, należy użyć  szczotki i następnie spłukać muszlę.

W przypadku umywalki, zlewu, glazury, wanny, powierzchni chromowanych środek ten należy nanosić za pomocą gąbki, a następnie po 10 minutach zmywać/ spłukiwać.  Czyszczona powierzchnia zachowuje połysk na długo.

W przypadku czyszczenia odpływu, zaleca się wlanie 1-2 nakrętek do odpływu tygodniowo. Dla lepszego efektu proponuje się zrobić to wieczorem, przed snem. Umożliwi to działanie środka przez całą noc. 

bottom of page